fbpx
Skip to content

Privatumo politika

Privatumo politika

Pociunas.lt labai didelę svarbą teikia jūsų asmens duomenų apsaugai. Įsitikindami, kad jūs susipažinote ir suprantante Pociunas.lt privatumo politiką, mes galime užtikrinti geresnę savo paslaugų kokybę. Prašome skirti laiko, perskaityti šią politiką ir sužinoti, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją. 

 

Įsitikinę, kad žinote ir suprantate Pociunas.lt privatumo politiką, galime suteikti jums geresnių paslaugų. Skirkite šiek tiek laiko perskaityti šią politiką ir sužinoti, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją.

 

Kodėl mes renkame asmeninę informaciją? 

 

Pociunas.lt renka asmeninę informaciją tam, kad galėtų tobulinti savo veikimo principus, siūlomus produktus bei paslaugas, turėtų galimybę susisiekti su jumis dėl šių produktų bei paslaugų ir prireikus suteikti pagalbą savo klientams. Niekada nenuomosime ir neparduosime jokios sukauptos asmeninės informacijos  trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kurie nurodyti šioje Privatumo politikoje.

 

Kokią asmeninę informaciją renkame?

 

Pociunas.lt renka informaciją apie jus įvairiais būdais, kai jūs sąveikaujate su šia interneto svetaine, įskaitant kai jūs registruojatės ar sukuriate paskyrą Pociunas.lt interneto svetainėje; kai dalyvaujate akcijose ar loterijose; kai užsiprenumeruojate naujienlaiškį ar pareiškiate norą būti informuoti apie naujus produktus ar paslaugas; kai susirašinėjate ar kitaip su mumis bendraujate; ir kai pateikiate atsiliepimą bet kurioje iš mūsų internetinių apklausų.

 

Informacija, kurią mes renkame gali būti bet kuri iš nurodytų: jūsų vardas; jūsų pavardė; elektroninio pašto adresas;  informacija, apie kurį produktą domėjotės ar įsigijote; atsiskaitymo informacija; demografinė informacija, kurią pateikėte (tokia, kaip kalba, lytis ir amžius, ir, jei nurodėte, kokio tipo informacija jus domina, kad galėtume suteikti asmeniškai jums pritaikytą turinį) ir informacija apie jūsų asmeninius interesus. 

 

Retkarčiais galime paprašyti papildomos informacijos, kuri leistų mums suteikti jums prieigą prie papildomos informacijos, metodinės medžiagos ar paslaugų. Gali būti, kad Pociunas.lt sujungs jau turimą jūsų asmeninę informaciją prie tos, kurią apie jus yra surinkusi iš verslo partnerių ir kitų įmonių. 

 

Kokią kitokio pobūdžio informaciją mes renkame? 

 

Pociunas.lt automatiškai gauna ir saugo informaciją, kurią gauna iš jūsų naršyklės, įskaitant jūsų IP adresą, informaciją apie tai, kuriuose Pociunas.lt puslapiuose lankotės ir informaciją iš Pociunas.lt slapukų. 


 

Kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame?

 

Slapukai – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote. Slapukai suteikia Pociunas.lt galimybę pamatuoti svetainės lankytojų srauto efektyvumą, taip pat pagerinti vartotojo patirtį svetainėje, pavyzdžiui slaptažodžio įsiminimas, kad jums nereikėtų jo įvedinėti iš naujo. Kaip ir dauguma kitų interneto svetainių, Pociunas.lt naudoja slapukus tam, kad galėtų pateikti jums aktualiausią informaciją, kai lankotės Pociunas.lt ir naudojatės mūsų pagrindiniais produktais. Bet kokią asmeninę informaciją, kuri gali būti slapukuose, mes traktuojame kaip tokio paties konfidencialumo lygmens, kaip ir kita informacija, kurią jūs pateikiate mums. Jeigu norite pakeisti slapukų funkcionalumą, tai galite padaryti pakeisdami saugumo nustatymus savo naršyklėje. Tokiu atveju, kai kurie Pociunas.lt interneto svetainės segmentai gali neveikti arba būti apribotas jų efektyvumas.

 

Kaip mes apsaugome jūsų asmeninę informaciją?

 

Pociunas.lt užtikrina jūsų siunčiamų duomenų saugumą fizinėmis, elektroninėmis ir vadybinėmis procedūromis. Mes raginame jus imtis visų atsargumo priemonių, kad apsaugotumėte savo asmeninius duomenis, kai naršote internete. Norėdami pirkti iš Pociunas.lt svetainės, turite naudoti naršyklę, įgalinančią SSL. Kad įvykdytų pirkimą, Pociunas.lt naudoja SSL saugumo šifravimą. Tai apsaugo jūsų asmeninius duomenis bei kredito kortelės informaciją, kol šie duomenys perduodami internetu. 

 

Nors Pociunas.lt imasi atsargumo priemonių, kad užtikrintų jūsų duomenų saugumą, niekas negali visiškai garantuoti internetu perduodamų duomenų saugumo. Labai svarbu, kad asmeniškai imtumėtės visų galimų saugumo priemonių asmeninės informacijos konfidencialumui užtikrinti, pavyzdžiui, nesidalydami slaptažodžiais ir kitais registracijos duomenimis su kitais asmenimis.

 

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją?

 

Pociunas.lt naudoja jūsų asmeninę informaciją šiais būdais: 

 

  • Mūsų produktų ir paslaugų pristatymas ir atsiskaitymas už jas bei bendravimas su jumis dėl jūsų sąskaitų ir kitų klientų aptarnavimo klausimų. Tai gali apimti leidimo naudoti kredito kortelės duomenis patvirtinimą prieš įsigyjant kurias nors prekes ar paslaugas.

  • Mūsų produktų ir paslaugų tobulinimas teikiant asmeniškai pritaikytas rekomendacijas, kalbos ir vietos pritaikymą ir (arba) asmeninę pagalbą bei instrukcijas. 

  • Kviesti jus dalyvauti apklausose apie produktus, paslaugas, naujienas ir renginius.

  • Siūlyti jums įsigyti  produktų atnaujinimus, paslaugas ir kitus mokymo kursus.

  • Teikiant paslaugas suteikti jums mokomąją medžiagą, paslaugas, instrukcijas ir suteikti jums asmeniškai pritaikytą patirtį pagal asmeninę informaciją, tokią kaip kalba, zip/pašto kodas, valstybė, ir kitokia informacija, kuriai buvo nurodyta pirmenybė. 

  • Suteikti jums naujienas, nemokamus naujienlaiškius, atnaujinimus, tikslinę reklamą, ir ypatingus pasiūlymus.

  • Geriau suprasti, kaip yra naudojami mūsų produktai, įskaitant interneto svetainės vartotojų srauto struktūrą bei tai, koks turinys yra populiariausias tarp mūsų produktų ir paslaugų vartotojų.

  • Anoniminių ataskaitų teikimas vidaus ir išorės partneriams.

  • Palengvinti jūsų dalyvavimą mūsų internetiniuose forumuose ir padėti suvaldyti netinkamų asmenų naudojimąsi šiais mūsų forumais.

 

 

Pociunas.lt taip pat gali atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymai arba tikima, kad tokie veiksmai yra būtini siekiant: (a) laikytis įstatymų ar teisinio proceso arba, jei to reikalauja tinkamai įgaliotos valdžios institucijos; (b) vykdyti bet kurios jurisdikcijos kompetentingos teisminės institucijos nurodymą; (c) laikytis teisinių procesų, pateiktų Pociunas.lt; (d) gintis ir apginti Pociunas.lt,  jų darbuotojų ir atstovų teises ar nuosavybę; (e) siekti, kad būtų vykdomos mūsų naudojimo sąlygos; (f) apsaugoti nuo sukčiavimo ar kitokios neteisėtos veiklos arba rizikos valdymo tikslais; (g) leisti mums imtis galimų apsisaugojimo priemonių ar apriboti žalą, kurią galime patirti; (h) veikti pagal neatidėliotinas aplinkybes, kad apsaugoti Pociunas.lt produktų vartotojų asmeninį ar visos visuomenės saugumą. 

 

Jei Pociunas.lt kada nors turėtų pareikšti ieškinį dėl bankroto, taptų nemokūs, būtų įsigyta trečiosios šalies ar sujungta su trečiąja šalimi, parduotų visą savo turtą ar jo dalį, tuomet  Pociunas.lt turėtų teisę dalintis sukaupta asmenine informacija ir visa kita informacija, kurią jūs pateikėte per produktus ir paslaugas su potencialiais ir vėlesniais verslo ir susijungimo partneriais.

 

Pociunas.lt su dukterinėmis įmonėmis, verslo partneriais ar trečiųjų šalių reklaminėmis platformomis ar įmonėmis gali dalintis “slapukais” ir kitais anoniminiais duomenimis apie svetainės lankytojų srautą, įpročius bei naudojimą, kurie buvo surinkti Pociunas.lt svetainėje. Visi bendrinami duomenys yra anonimiški ir jais negalima nustatyti nei vieno vartotojo tapatybės.

 

Pociunas.lt taip pat gali naudoti trečiųjų šalių rinkodarą. Šių trečiųjų šalių interneto svetainės, rinkodaros specialistai ar internetinės rinkodaros įmonės, arba jų vardu dirbančios internetinės reklamos įmonės, gali naudoti tokias technologijas, kaip “tinklapio indikatoriai” ir “slapukai”, kad galėtų iš mūsų interneto svetainės tiesiai į jūsų naršyklę siųsti (arba “pateikti”) rodomus reklamos skelbimus. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Jie taip pat gali naudoti slapukus, JavaScript, elektroninius vaizdinius ir kitas technologijas, kad galėtų rodyti reklaminius skelbimus, rinkti informacija apie savo reklamos efektyvumą ir rinkti anoniminę informaciją apie jūsų lankymąsi Pociunas.lt svetainėje, pvz., kiek kartų peržiūrėjote reklaminį skelbimą (tačiau tai nėra asmeninė informacija, kuria galime identifikuoti pvz., vardas, adresas ir kt.). Jeigu norėtumėte daugiau informacijos apie šią praktiką, taip pat apie jūsų galimybę rinktis nesidalinti šia informacija reklamai pagal jūsų elgseną su šiais internetinės rinkodaros tinklais, susisiekite su mumis.

 

Pociunas.lt taip pat yra nuorodų į kitas svetaines ir produktus. Pociunas.lt neatsako už jų privatumo praktiką, svetainių ar produktų turinį. Norėdami suprasti jų privatumo politiką ir duomenų rinkimo praktiką, apsilankykite šių trečiųjų šalių svetainių privatumo politikose.


 

Kokias teises jūs turite į mūsų surinktus duomenis apie jus?

 

Jūs visada turite teisę nemokamai reikalauti informacijos apie savo saugomus duomenis, jų kilmę, gavėjus ir jų rinkimo tikslą. Jūs taip pat turite teisę reikalauti, kad jūsų duomenys būtų koreguojami, blokuojami ar ištrinti. Jei turite daugiau klausimų dėl privatumo ir duomenų apsaugos, galite bet kuriuo metu susisiekti su mumis, parašydami mums laišką elektroniniu paštu gintaras@pociunas.lt

Be abejo, jūs galite pateikti skundą kompetentingoms institucijoms.

 

Daugelį duomenų tvarkymo operacijų galima atlikti tik gavus aiškų jūsų sutikimą. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą, kad jis įsigaliotų ateityje. Pakanka pateikti neformalų el. laišką su tokiu prašymu.

 

Duomenys, kurie buvo naudoti prieš jums pateikiant prašymą, vis tiek gali būti teisėtai tvarkomi. 

 

Jei ateityje nebenorite gauti pranešimų iš Pociunas.lt, galite atsisakyti gauti tokius pranešimus, vykdydami pranešime pateiktas instrukcijas arba susisiekdami su mumis adresu gintaras@pociunas.lt.

 

Kalbant apie tai, kaip svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos, pakoregavę savo naršyklės nustatymus, galite nuspręsti neleisti slapukams būti tam tikrose vietose ir tokiu būdu atsisakyti tam tikrų svetainės funkcijų bei galimybės apie jus automatiškai rinkti tam tikrus duomenis svetainėje.

 

Kalbant apie reklamą socialiniuose tinkluose, taip pat galite pakoreguoti savo asmeninių profilių nustatymus įvairiuose socialinių tinklų platformose ir nustatyti, kokio pobūdžio reklamai teikiate pirmenybę.

 

Jei naudojatės svetaine iš Europos ekonominės erdvės, į kurią įeina Europos Sąjunga, Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija, arba esate Europos ekonominės erdvės valstybės narės pilietis, pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), jums galioja šios teisės:

 

a. Teisė būti informuotam apie jūsų asmens duomenų rinkimą ir naudojimą

 

b. Teisė susipažinti su savo asmeniniais duomenimis

 

c. Teisė reikalauti ištaisyti netikslius asmens duomenis

 

d. Teisė, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų ištrinti 

 

e. Teisė apriboti jūsų asmeninių duomenų naudojimą

 

f. Teisė, kad asmens duomenys būtų perkelti

 

g. Teisė nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi 

 

Jei esate iš Europos ekonominės erdvės ir norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių pagal BDAR, rašykite mums adresu gintaras@pociunas.lt. Mes dedame pagrįstas pastangas, kad atsakytume į visus tokius prašymus be nepagrįsto delsimo.

Šalis, atsakinga už šią svetainę:

 

MB Pociunas

 

Įmonės kodas: 305052580

 

El. pašto adresas: gintaras@pociunas.lt

 

Mes ypač gerbiame vaikų privatumą. Mes sąmoningai ar tyčia nesiekiame rinkti asmenį identifikuojančios informacijos iš vaikų,  jaunesnių nei 13 metų. Naudodamiesi svetaine jūs patvirtinate ir garantuojate, kad esate 18 metų arba naudojate svetainę prižiūrimi tėvų ar globėjų. Jei esate jaunesnis nei 13 metų, negalite naudotis svetaine. Jei sužinosite, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninę informaciją be jūsų sutikimo, raginame mums pranešti el. paštu gintaras@pociunas.lt