fbpx
Skip to content

PAŽIŪRĖK VIDEO

PASITARK SU EKSPERTU🤑

Pasiekime tavo finansinius tikslus greičiau.

Profesionalus finansų konsultantas padės efektyviau valdyti savo finansus ir sudarys planą pasiekti finansinius tikslus jaučiantis užtikrintai.

*Pirma konsultacija nemokama

8 metų patirtis ir 1000+ patenkintų klientų
5/5

positive review Gintaras pirminę konsultaciją sustruktūravo taip, kad 60min užteko susipažinti su pradiniu finansų status quo, atkreipti dėmesį į kelis finansinių įrankių aspektus bei pasiūlė planą tolimesniems veiksmams. Rekomenduoju.

Arnoldas Dapkus Avatar
Arnoldas Dapkus

positive review Sveiki, šaunu, kad mums padėjo greitai apsispręsti ir surasti tinkamiausius sprendimus finansiniais klausimais, tikiuosi ir toliau bendrausime.

Virginija Dadoniene Avatar
Virginija Dadoniene

positive review Gintarai, dar du žmonės liko patenkinti, informuoti ir besijaučią tvirčiau stovintys ant žemės. Dėkojam už patarimus ir konsultaciją priimant svarbius sprendimus.

Asta Oleškevičiūtė Avatar
Asta Oleškevičiūtė

positive review Ačiū Gintarui visų pirma už kantrybę. Už kantrybę man aiškinant visus finansų niuansus, o finansai ne mano sritis. Ir žinoma, už kantrybę laukiant mano parašo ant sutarties daugiau nei dvejus metus. Asmeninis finansų patarėjas man buvo kažkas naujo, man reikėjo laiko įgyti pasitikėjimą juo. Visą tą laiką jis buvo neįkyrus, profesionalus, visuomet patariantis, kai kreipdavausi patarimo, ką daryti vienu ar kitu atveju su savo finansais, imant paskolą nors ir nebuvau jo klientė tuo metu. Jis išmano tai ką daro, ir daro tai labai nuoširdžiai. Dirbant su juo - nauda abipusė, taip sakant, win-win. Jo darbo metodai nepagrįsti vien naudos sau žiūrėjimu, anaiptol, prioritetas- jo klientas. Aš su juo tikrai bendrausiu bei bendradarbiausiu ir ateityje.

Ignė Vencevičiūtė Avatar
Ignė Vencevičiūtė

positive review Kai esi pasimetęs ir nesupranti - kas, kur, kaip? --> Eini pas Gintarą ir viskas tampa aišku. Visada padeda sustatyti taškus kur reikia. Dabar jaučiuosi saugiai, o ir mano artimieji turės geresnę finansinę ateitį. Didelis AČIŪ už patarimus, pagalbą ir rūpinimąsi. Rekomenduoju! 🙂

Evelina Tupikovska Avatar
Evelina Tupikovska

Lai jūsų neapgauna Gintaro jauna išvaizda. Yra toks terminas "Babyface Killa". Tai vat, tai Gintaras; tik finansų pasaulyje. Gintaras TIKRIAUSIAS finansų srities profas!
Sėdžiu kaip pas tamsta mokytoją, ausimis klapsiu, o jis viską konstruktyviai išaiškina - su pavyzdžiais. Ir svarbiausia - viską pritaiko iš savo praktikos, o ne iš vadovėlių teorijos, pateikė suprantamų pavyzdžių, parodė kur esu dabar ir kur galiu būti, atskleidė kokie yra finansų saugikliai ir būdai taupyti, uždirbti.
Konsultacijos pas Gintarą metu pagavau save bepradėjusį iš tiesų baimintis dėl to kaip nemokšiškai tvarkausi su savo finansais ir supratau, kaip iš tiesų rizikingai gyvenu be jokių finansinių saugiklių.
Nuoširdžiausiai rekomenduoju Gintarą.
Pasitikrinkite pas šį profą - ar tikrai esate finansiškai saugūs?

Evaldas Venskutonis Renginiai Avatar
Evaldas Venskutonis Renginiai

Verta susitikti ir išklausyti!

Aurelija Zilionyte Avatar
Aurelija Zilionyte

positive review Malonus, paslaugus ir draugiškas, o svarbiausia - profesionalus konsultantas. Nuoširdžiai stengiasi padėti, negaudamas naudos.

Paulius Petkus Avatar
Paulius Petkus

positive review Buvau nusiteikęs kiek skeptiškai eidamas pas jį į susitikimą. Jau antrame susitikime Gintaras pakeitė mano skepticizmą savo profesionalumu, žiniomis, patirtimi ir patarimais. Tikiu, kad bendradarbiavimas su Gintaru yra geriausia investicija. Rekomenduoju šį žmogų kaip finansų srities žinovą!

Ignas Bu Avatar
Ignas Bu