fbpx
Skip to content

Kaip tapti turtingu? 5 skirtumai tarp turtingų ir vargšų.

  • by

PAŽIŪRĖK VIDEO

Šiame video pasakoju ką turtingi žmonės daro kitaip nei vargšai.
Galbūt ir tu šiame video rasi savo įpročių, kuriuos reikėtų pataisyti. 

 

Kaip tapti turtingu? 5 skirtumai tarp turtingų ir vargšų. 

 

 1. Skirtumas. Vargšai daugybę savo laiko praleidžia žiūrėdami TV, skaitydami naujienas, paskalas, skandalus ir t.t. Tuo tarpu turtingi žmonės savo laiką išnaudoja knygų skaitymui ar klausymui, seminarams ir įvairūs mokymai ir t.t. Turtingi žmonės supranta, kad nuolatinis tobulėjimas ir investicijos į save yra sėkmės garantas. 

 

 2. Vargšai parduoda savo laiką už tam tikrą kiekį pinigų. Norint tapti turtingu reikia, kad tavo sukurtas rezultatas generuotu pinigus. Todėl turtingi žmonės dirba pasiekti rezultatui. 

 

 3. Vargšai dėl visko ir labiausiai dėl jų esamos blogos situacijos kaltina kitus, tik ne save. Turtingi priešingai. Jie supranta, kad jie patys atsakingi už savo gyvenimą todėl prisiima už jį pilną atsakomybę ir imasi veiksmų. 

 

 4. Vargšai visada viską žino ir moko kitus. Turtingi žmonės supranta, kad visko žinoti neįmanoma ir stengiasi nuolat mokytis ir negaišti laiko kitų kritikai. 

 

 5. Vargšai žmonės turi loterijos mentalitetą, o turtingi darytojo mentalitetą.
Vargšai tikisi, kad gyvenimas pats kažkaip savaime pasikeis ir jiems pasiseks. Turtingo mentaliteto žmonės žino, kad tik veiksmais pasieks savo užsibrėžtus tikslus ir daro nebijodami suklysti.

 
 

Mano Yotube kanalas