fbpx

  positive review  Gintaras Pociūnas tikras profesonalas, jis įdėjo tiek daug prakaito ir darbo į savo veiklą, kad tapo vienu iš lyderių. Jei tu esi Vilniuje tikrai rekomenduoju pasitarti su Gintaru prieš priimant finansinius sprendimus.

  Evaldas Švaronas Avatar Evaldas Švaronas
  March 19, 2019

  positive review  Buvau nusiteikęs kiek skeptiškai eidamas pas jį į susitikimą. Jau antrame susitikime Gintaras pakeitė mano skepticizmą savo profesionalumu, žiniomis, patirtimi ir patarimais. Tikiu, kad bendradarbiavimas su Gintaru yra geriausia investicija. Rekomenduoju šį žmogų kaip finansų srities žinovą!

  Ignas Bu Avatar Ignas Bu
  November 28, 2018

  positive review  Gintarai, dar du žmonės liko patenkinti, informuoti ir besijaučią tvirčiau stovintys ant žemės. Dėkojam už patarimus ir konsultaciją priimant svarbius sprendimus.

  Asta Oleškevičiūtė Avatar Asta Oleškevičiūtė
  November 27, 2018

  positive review  Gintaras glaustai, paprastai, aiškiai ir vaizdingai paaiškina tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga ir nuobodu. Dėkoju už finansines konsultacijas ir įžvalgas!

  Aistė Ruzgienė Avatar Aistė Ruzgienė
  August 19, 2019

  5 star review  Ačiū, už vertingas finansines konsultacijas ir asmeninių finansų pamokas. Rekomenduoju kiekvienam stabtelti ir peržvelgti savo asmeninius finansus, padedant profesionalui.

  Jūratė Mažeikytė Avatar Jūratė Mažeikytė
  June 4, 2018

  5 star review  Profesionaliai, draugiškai ir suprantamai nukreipė mane teisingo ir tikėkimės pelningo finansinio išprusimo keliu. Parodė bendras gaires, kurių turėčiau laikytis norėdamas tapti finansiškai nepriklausomu ir sulaukti orios senatvės.Padėjo suprasti kokio gyvybės draudimo reikėjo būtent mano atveju, o ne pagal šablonus.

  Gabrielius Varnauskas Avatar Gabrielius Varnauskas
  August 6, 2018

  5 star review  Šis žmogus yra puikus charizmos ir kompetencijos derinys! Geba būti 'guiding hand' visame finansų pasaulio chaose ir nepasimesti, aiškiai ir suprantamai sudeda akcentus, į ką atkreipti dėmesį. Džiaugiuosi turėdamas galimybę bendradarbiauti, rekomenduoju ir kitiems 🙂

  Erikas Lementauskas Avatar Erikas Lementauskas
  July 18, 2018

  positive review  Profesionaliai ir suprantamai paaiškino bei suteikė informacijos apie pensijų fondus ir kitus finansinius klausimus.

  Greta Mončiūtė Avatar Greta Mončiūtė
  October 27, 2018

  5 star review  Labai paprastai ir suprantamai paaiškino, kaip svarbu įdarbinti pinigus, kaip pasirinkti strategija, kur investuoti. Tikrai puikus finansu konsultantas, tikrai rekomenduoju.

  Indre Kuropatkinaite Avatar Indre Kuropatkinaite
  May 28, 2018